شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار
به نظر شما نقش بصيرت و شناخت در قيام امام حسين(ع) چي بود؟ و نقش بصيرت در زمان كنوني چيست؟ و در زمان قيام حضرت مهدي موعود چه مي تواند باشد؟

پيام‌هاي اتاق

آموزش پیرایش مردانه اورجینال
+ http://ghalebon.parsiblog.com/Rooms/162/%d8%a8%d8%b5%d9%8a%d8%b1%d8%aa+%d9%8a%d8%b9%d9%86%d9%8a.../ براي عضويت در *اتاق بصيرت يعني ...* ، لازم نيست بري تو صف ! فقط كليك كن و عضو شو. به همين راحتي.البته مطلب گذاشتن هم يادت نره:)
+ اين گونه بود كه امتش را به تفكر وادار کرد و موانع غفلت امتش را از پيش روي آنها برداشت. و آنان را به طرف نگرش عميق در حقيقت دنيا و آخرت و زندگي و نيز بصيرت وجهاد كشاند و توجه آنان را به زندگي عدالت خواهانه دنيا و سعادت مندي آخرت جلب کرد.
+ به نظر من :نهضت امام حسين(ع) تفسير جديدي از اسلام به تازه مسلمانان ميبخشد و چشم هاي امت را به سوي فساد و تباهي اعتقادي و رفتاري خواص و بعضي دولتمردان باز ميكند . اجازه ميده تا تحليل ديگري را نسبت به وقايع و رخدادها داشته باشند.
+ سلام همسنگر عزيز.از اينكه در اتاق بصيرت عضو شديد و مطالب خوبي ميفرستيد ممنونيم و به خاطر حضور سرشار از بصيرت شما به خود مي باليم.اگه تمايل داشتيد اين اتاق را به ديگران نيز معرفي كنيد.يا مهدي
درب کنسرو بازکن برقی
گروه بصيرت يعني...
vertical_align_top